Dafina Zeqiri ft Lumi B - Lule Lule

Musik

Dafina Zeqiri ft Lumi B - Lule Lule
Spotify: smarturl.it/LuleLuleSpotify
iTunes: smarturl.it/LuleLuleiTunes
AppleMusic: smarturl.it/LuleLuleAppleMusic
Deezer: smarturl.it/LuleLuleDeezer

Produced by: MONEYZ
Lyrics: Dafina Zeqiri, Arianit Palaj (Nito), LumiB
Recorded & mixed: Cricket
Master: Avaxus
Beat by: Koston & Astreet
Video by: Entermedia

Published by: Bzzz Entertainment
#DafinaZeqiri #LumiB #LuleLule


(C) MONEYZ

KOMMENTARE

 • Naimo Sadiko

  Naimo Sadiko

  Vor Stunde

  Te paska mbush Trapin me Tatuazha bukur

 • Dusan Zlatkovic

  Dusan Zlatkovic

  Vor 6 Stunden

  KOSOVO JE SRBIJA 🇷🇸

 • Valjermayne

  Valjermayne

  Vor 7 Stunden

  Bukuroshe

 • V. K

  V. K

  Vor 14 Stunden

  VideoClip perfect👌

 • Elona Bicaku

  Elona Bicaku

  Vor 15 Stunden

  Lule lule...🌻🌼🌺...DAFINA, je si lule...like or comment nese mendoni keshtu...presim nje hit tjeter nga kengtarja me e mir shqiptare…Lumi B ke do vrasesh me ate kallashin??!😂😂😂

 • Zem Zemi

  Zem Zemi

  Vor 16 Stunden

  Zoti ju rujt, qfar musike met knaq

 • Mentor Gashi

  Mentor Gashi

  Vor 16 Stunden

  Qeshtim qeli si pul qafcullake koke ba more e shkret.

 • Selman Rrahmani

  Selman Rrahmani

  Vor 18 Stunden

  Bravoo🙊💗

 • Judith Badura

  Judith Badura

  Vor 20 Stunden

  Oh Pull shit

 • Svedii

  Svedii

  Vor Tag

  A bon vetem melodin e fillimit te kitares me pas? Basi pe prish krejt e tani lumi pe bon mut.

 • Emre Bylka

  Emre Bylka

  Vor Tag

  Jaime trop cette chanson même si je comprend rien hahaha 🔊🔊

 • Klaudia

  Klaudia

  Vor Tag

  Love from Poland 🇦🇱🇵🇱❤️🖤

 • Flora Qarri

  Flora Qarri

  Vor Tag

  Shum keng e bukur

 • Der Albaner

  Der Albaner

  Vor Tag

  Bonde gande

 • Κριστιάννα Μάρκου

  Κριστιάννα Μάρκου

  Vor Tag

  bold dafina is beautiful af

 • Rosetta Stone

  Rosetta Stone

  Vor Tag

  Injorate e pa shkolle, as me fol nuk din, veq droga e degjenerim promovon ti!

 • ART The Mad Man xxl

  ART The Mad Man xxl

  Vor 2 Stunden

  Muzika eshte dicka qe nuk deperton ne cdo vesh, do you every day job lol

 • EDERSON EDERSON

  EDERSON EDERSON

  Vor Tag

  🥰🥰🥰🥰🥰

 • Besarte Mazreku

  Besarte Mazreku

  Vor Tag

  Rahovec sa me ka marr malli😥😥

 • Tuti Tiyu

  Tuti Tiyu

  Vor Tag

  Shume e bukur kenga,por per mendimin Tim duhet ta kishte bere solo.

 • Sara Leo

  Sara Leo

  Vor Tag

  Kenga shume e mire, spoti ka skena te mira, mirpo jo gjitha. Sidomos kjo eshte mundu shume me vjedh stilin italian mandej pamja e saj per momentin me keto flok te shkurtera si me qen e semure nga kanceri🥴. Shije individuale e saj mirpo prap se prap lufton kjo per qender vemendjes qe po del nga kornizat dhe normat te nje femre pa klas 👎

 • GD Kaci

  GD Kaci

  Vor Tag

  👍

 • Sara Leo

  Sara Leo

  Vor Tag

  GD Kaci hmmm ndoshta !!! Simmbas teje.!!! 🥴

 • GD Kaci

  GD Kaci

  Vor Tag

  C'a te keqe me pas pak vemendje?! Te gjtihve na pelqen te jemi ne qender te vemendjes.Konfirmon egzistencen tone. Pse Dafina nuk u lejoka me kerku pak vemendje? Ne fund te fundit,edhe ti me komentin tata Vemendje kerkon.

 • e mo

  e mo

  Vor Tag

  dedownload.net/item/video-Oztvh92T7Zg.html

 • Ardita Kelmendi

  Ardita Kelmendi

  Vor 2 Tage

  Shume spot i bukur e kënge e realizuar mir por me shumë pe zbukurojnë dy vajzat bukuroshe nga Peja👌💃💃😘

 • ayse ist immer da

  ayse ist immer da

  Vor 2 Tage

  Greetings from Germany❤️

 • Ester Ester

  Ester Ester

  Vor 2 Tage

  Dafina has the best voice of all them out there 🤜🏻

 • Claudia H

  Claudia H

  Vor 2 Tage

  Ihr Albaner habt einfach die besten Lieder 👌👍😊

 • عبد الله

  عبد الله

  Vor 2 Tage

  Very nice song from 🇩🇿🇩🇿

 • Meto Dita

  Meto Dita

  Vor 2 Tage

  Plasi selikoni moj lule😂

 • Behar Colja

  Behar Colja

  Vor 2 Tage

  Zeri yt te qetson nga nervat😂😂😍😍

 • ilma alii

  ilma alii

  Vor 2 Tage

  loeredana asht loqkkkk

 • mohammad al mutawa

  mohammad al mutawa

  Vor 2 Tage

  i founded this music by using shazam while in a taxi cab in barcelona.

 • Alberto Auditore

  Alberto Auditore

  Vor 12 Stunden

  ahahahahhaah e aj shoferi a mos e kish pas emrin Tefik helbet ahahah

 • Aferdita Fetahaj

  Aferdita Fetahaj

  Vor 2 Tage

  Osa kenga e bukur me ta knaq zemren te nigue spoti perfekt shum pom pelqen qfar zani te Amel ka per mue personalisht dafina asht diva e muzikes shqiptari Weq qeta tatue hiq SPÖ me pelqen shum epa lidhje ja ka hup bukur in vetit me kto tatue

 • Grow your Baby with baby sleep music

  Grow your Baby with baby sleep music

  Vor 2 Tage

  Super je Dafina ! Ki stil zo talent, gjithmone rri high mos u hup shume prej ks love u

 • Fermina Daza

  Fermina Daza

  Vor 2 Tage

  Je unike Dafina! Cfare zeri...

 • Mallzim Rakipi

  Mallzim Rakipi

  Vor 2 Tage

  Pse te shaqet kaq shume pornografi ne video kur mundet ne nje vend kaq te bukur si Rahoveci te behet nje video klip shume i bukur pa pornografi. Turp te keni.

 • Word /

  Word /

  Vor 2 Tage

  Mallzim Rakipi ncnc ku pe sheh porno more o anafalbetizma videoklipi ma i mir najher shqiptar po ik mos ja fut🤦🏼‍♀️

 • Daniela B

  Daniela B

  Vor 2 Tage

  love from Romania🤩😘😘😘😘

 • Leta Lisa

  Leta Lisa

  Vor 3 Tage

  😀😀😀

 • Mihal Sotiri

  Mihal Sotiri

  Vor 3 Tage

  Super keng Dafi ⭐

 • Xoni Beqiri

  Xoni Beqiri

  Vor 3 Tage

  Wow ❤

 • Nick Besh

  Nick Besh

  Vor 3 Tage

  Kush ja ka ngulur keti prape?

 • elvi ardi

  elvi ardi

  Vor 3 Tage

  bravo dafina, vetem zombi na mungonte......tani te kemi ty

 • StAr's Channel

  StAr's Channel

  Vor 3 Tage

  Love u dafiiiiiii😍😍😍😍😍😍😍😍

 • CLUB 24

  CLUB 24

  Vor 3 Tage

  E vetmja kenge se lumi b e prish ne vend me e nreq

 • 111 1

  111 1

  Vor 3 Tage

  Nje keng qe po me pelqejka e saj 😅✌

 • Music Archive

  Music Archive

  Vor 3 Tage

  She's not wearing underwear at 2:46 is she??

 • GD Kaci

  GD Kaci

  Vor 2 Tage

  ...she doesn't wear 24/7, let alone 2.46....hahahaaaaaa

 • Pranvera Haci

  Pranvera Haci

  Vor 3 Tage

  Kopiace!!

 • GD Kaci

  GD Kaci

  Vor 2 Tage

  Xheloze!

 • lili shyta

  lili shyta

  Vor 4 Tage

  Kallashi nuk ka kuptim. Kenga dhe ambjentet jane klasike.

 • Ialy Rakoto

  Ialy Rakoto

  Vor 4 Tage

  I love so much ❤️🙏 from Madagascar. Lule 🌸

 • T

  T

  Vor 4 Tage

  Shume turp per ne shqiptaret qe nuk dim te vlersojm talentat me kaq pak klikime dhe likes, dafina eshte si rrush vet , ju thaft dora atyne qe e ngjojn ket keng dhe si japin like. My opinion anyway but she really deserves way more , she's a full package artist and beautiful and most importantly creator. Kaq kisha

 • Anais Anais

  Anais Anais

  Vor 4 Tage

  Lumi B e run vëneshtrën, tuten mos ja vjedhin rushin 🤣🤣😂😂

 • Aferdita Fetahaj

  Aferdita Fetahaj

  Vor 2 Tage

  Qfar komenti e ke shkrue te bukur pom shti n me kesh

 • Or N

  Or N

  Vor 4 Tage

  Dafina kjo kenge eshte a mrekullueshme, dhe nuk i le aspak kengeve te medha boterore! Ky eshte arti i vertete! Perpunim i shkelqyer i kenges se vjeter arbereshe! Me preke me te vertete! Nje kenge qe permban gjithcka: thjeshtesi, emocion ndjenje e sensualitet, dhe mbi te gjitha historine arbereshe! Vazhdo zemer ne kete stil se te shkon shume! ******** Bravo e sukses te metejshem!

 • Lo Ff

  Lo Ff

  Vor 4 Tage

  Amateurs

 • no body

  no body

  Vor 4 Tage

  ...Ky Cuni e ka prishë Këngen....Pidhin e Nanes

 • Lo Ff

  Lo Ff

  Vor 4 Tage

  Omg

 • aH* Channel

  aH* Channel

  Vor 4 Tage

  qa po don ky haveri me ket kallash hahahahaahahahhahaa ?

 • Tony Tony

  Tony Tony

  Vor 4 Tage

  Super song.bravo!!!!

 • Viola Bogdani

  Viola Bogdani

  Vor 4 Tage

  Je super kot

 • Valon Sherifi

  Valon Sherifi

  Vor 4 Tage

  A Bon me Dit ku i Ke Pre Flokt 😂😂😂😂

 • Lord Scanderbeg

  Lord Scanderbeg

  Vor 4 Tage

  Kang Arbnore ❤

 • Dhurata Toska

  Dhurata Toska

  Vor 4 Tage

  Shum bukur

 • Nguyen Tanthien

  Nguyen Tanthien

  Vor 4 Tage

  Komischerweise 2.Frauen am Trauben Drücker.......

 • Faruk Gashi

  Faruk Gashi

  Vor 5 Tage

  E Lule Lule🇦🇱🍹

 • ledi ledi

  ledi ledi

  Vor 5 Tage

  keto kenget dhe kengetaret ne shqiperi jane si ai fshatari qe shet mjalte kur nxjerr vazot e para e ka bio dhe me te kuptuar qe ju shit heren e pare pasaj ja futi me sheqer,

 • Fashipn TIME

  Fashipn TIME

  Vor 5 Tage

  Nobody= DAFINA=e lule lule 😂😂😂

 • Venera Pelaj

  Venera Pelaj

  Vor 5 Tage

  Ço

 • Toto Pizza

  Toto Pizza

  Vor 5 Tage

  Ufaa qfar zoni ka Dafina 👌👌👌👏👏👏👏👏

 • Tair Rexhepi

  Tair Rexhepi

  Vor 5 Tage

  Albanian gypsi

 • Valmira Vata

  Valmira Vata

  Vor 5 Tage

  Nje ze i embel na kenaqi Dafina 😀😀😀

 • Valmira Vata

  Valmira Vata

  Vor 5 Tage

  Super kenge

 • sari albania

  sari albania

  Vor 5 Tage

  Super super super

 • alltan ademi

  alltan ademi

  Vor 5 Tage

  Si dafina nuk ban ma nana je shum e bukur 😘💋

Nächstes Video